Aktuality

Informace týkající se aktualizací a změn v poskytovaných službách

15.03.2024

Rádi bychom vás informovali, že jsme rozšířili tým našich zpracovatelů o odborníky například v oblastech trestního práva a kriminologie, regionálního rozvoje, ale též i ošetřovatelství i zdravotnického práva a dalších oborů. Těší nás vás informovat, že můžeme poskytovat širší a kvalitní portfolio konzultačních služeb i pro specifické obory a témata akademických textů. Těšíme se případnou spolupráci s vámi.

15.03.2024

Rádi bychom vás informovali o nastavení provozní doby administrace webových stránek www.akademicke-texty.cz Nová provozní doba je uvedena na hlavní stránce našich webových stránek.

11.03.2024

Rádi bychom vás informovali o změně provozní doby naší administrace. Z provozních důvodů je provozní doba v pracovní dny nastavena od 9 hod do 19 hod. V provozní dobu je administrace k dispozici a jsou řešeny všechny dotazy klientů i jednotlivé zakázky. Provozní doba v sobotu je od 10 hod do 20 hod a v neděli je administrace nově uzavřena. Nicméně, zpracovatelé jednotlivých zakázek jsou k dispozici klientům přímo dle jejich potřeby a v rámci vzájemné komunikace. Děkujeme vám za pochopení a těsíme se na spolupráci s vámi u vašich zakázek. 

11.01.2024

Rádi bychom vás informovali, že ceník našich služeb zůstává nezměněný i pro rok 2024. Potencionální zájemce o spolupráci si dovolujeme informovat, že aktuálně nehledáme nové zpracovatele a stav stávajcích zpracovatelů je kapacitně naplněný. O změnách budeme informovat na webových stránkách. 

02.10.2023

Rádi bychom vás informovali, že byla zřízena telefonická infolinka s působností v celém týdnu, ale bez pevného harmonogramu. Ideálně prosíme o zaslání dotazu či požadavku formou SMS a budeme vás následně kontaktovat z naší strany. Telefonní kontakt je 775 447 214.

12.09.2023

Rádi bychom vás informovali, že od konce dnešního týdne bude k dispozici informační telefonická linka na které je možné uvádět vaše dotazy k objednávám i řešit jednotlivé objednávky. Provoz informační telefonické linky bude zajišťovat náš kolega PhDr. Svoboda a věříme, že vám budeme moci správně poradit a pomoci s vašimi požadavky a problémy. Sledujte naše webové stránky a aktuality pro další informace.

18.08.2023

Dovolujeme si vás informovat, že byly aktualizovány kontaktní údaje. Rádi bychom požádali o prvotní komunikace e-mailovou formou. V krátké době bude zřízena zákaznická telefonická linka s vyčleněným administrátorem, který bude schopen řešit dotazy a požadavky telefonicky. Aktualizované facebookové stránky se připravují. Děkujeme a pochopení.

18.08.2023

Sledujte prosím aktuální příspěvky na našem blogu. Příspěvky budou nyní pravidelně přidávány přibližně každý druhý den. Zpracované příspěvky pocházejí od našich kolegů z týmu, kteří působí v akademické praxi, a také ve specializovaných pracovních pozicích, které se zaměřují na vzdělávání dospělých.

16.08.2023

Rádi bychom vás informovali, že obchodní podmínky našich služeb jsou k dispozici na vyžádání a na zaslání v elektronické formě v rámci naší komunikace. Z webových stránek byly obchodní podmínky z důvodu přednosti stáhnuty. K dispozici jsou vám individuálně v elektronické podobě na vyžádání.

16.08.2023

Rádi bychom vás informovali, že došlo k aktualizaci ceníku služeb. Doporučené ceny se měnily s ohledem na nutnost kvalitně odměňovat naše zpracovatele a konzultanty. Jsme přesvědčeni, že i tak jsou ceny konkurenční, a že naše služby budou i nadále kvalitní a zejména s přidanou hodnotou osobní komunikace s našimi zpracovateli při řešení vašich požadavků. Je nutné též zdůraznit, že nastavení konečných cen služeb se posuzuje individuálně i s ohledem na náročnost a dostupnost možných zpracovatelů. Rádi bychom vás také informovali, že ceny služeb jsou garantovány beze změny i po celý rok 2024.

06.02.2023

Rádi bychom vás informovali, že je možné využít konzultačních služeb našich lektorů pro studijní programy jako MBA, DBA, Ed.D., LLM a další. Naši lektoři jsou schopni vám pomoci s celým průběhem studia a studenti v těchto oborech mohou své studijní povinnosti i obsah studia konzultovat s našimi lektory telefonicky, online formou i prostřednictvím mailu. Je možné dohodnout se s našimi lektory i na prezenční formě konzultace.

28.01.2023

Rádi bych vás informovali o změnách v ceníku vlivem současných rostoucích nákladů i nutnosti zajistit kvalitní spolupracující zaměstnance a konzultanty. Věříme, že naše služby budou i nadále kvalitní a budeme vám moci poskytovat široce zaměřené portfolio služeb.

08.09.2022

Rádi bychom vás informovali, že pro nadcházející akademický rok jsme připraveni s týmem zpracovatelů poskytovat komplexní portfolio služeb pro klienty. Chceme nabízet personalizovaná řešení pro klienty a možnost osobního kontaktu a komunikace se zpracovateli vašich podkladů. I přes externí vlivy, jako rostoucí ceny energií a další jsme schopni poskytovat kvalitní služby na konkurenční ceny.

12.08.2022

Rádi bychom vás informovali, že se nám osvědčil koncept přímé spolupráce našich klientů se zpracovateli a nově tak při zpracování zakázky poskytujeme i možnost osobního kontaktu s konkrétním zpracovatelem, a to telefonicky, e-mailem i formou online osobních konzultací. Je také možné i poradit se a konzultovat při zpracování vašich akademických textů a naši zpracovatelé jsou schopni vám, na základě svých zkušeností a znalostí, kvalitně poradit. Cena takových konzultací se pohybuje na v rozmezí 250 - 450,- Kč dle náročnosti tématu a druhu akademického textu. 

30.06.2022

Rádi bychom vás informovali, že během období prázdnin jsou naše služby v provozu bez omezení. Nabízíme možnost osobních konzultací týkající se akademických textů i v online podobě přes Skype a další komunikační software. Naši zpracovatelé jsou vám k dispozici osobně i prostřednictvím mailové komunikace. Nově jsou po dohodě se konkrétním zpracovatelem možné i osobní konzultace ve formě osobních setkání a řešení vašich požadavků a potřeb ohledně vašeho studia a akademických textů.

06.02.2021

Pro studenty MBA nebo LL.M. studia nově poskytujeme poradenskou a konzultační činnost během celého jejich studia a možnost s našimi lektory konzultovat obsahové řešení a témata modulů i následně vlastní disertační MBA nebo LL.M. práci. Je možné se na nás nezávazně kdykoliv obrátit s dotazem nebo žádostí o konzultaci i formou on-line konzultace.

30.01.2021

Potřebujete konzultaci ke zpracování MBA práce či LLM práce, nebo obdobných odborných prací? Naši zpracovatelé s komplexními teoretickými i praktickými zkušenostmi s firemní praxe jsou schopni poskytnout konzultace elektronicky přes Skype či jiné platformy, a také telefonicky či e-mailovou formou. Neváhejte se na nás nezávazně obrátit.

23.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že do 01.01.2022 nabízíme v portfoliu zpracování podkladů v oblasti zdravotnictví a ošetřovatelství. V našem týmu zpracovatelů máme nově zpracovatele v oblasti medicíny a ošetřovatelské práce a praxe. Naši klienti se proto mohou nově obracet na zpracování medicínských a ošetřovatelských témat, a to u všech druhů odborných podkladů.

23.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že naši zpracovatelé mohou garantovat expresní zpracování všech typů podkladů k akademickým textům. V této souvislosti je ale nutné uvést, že cena takového expresního zpracování je stanovena individuálně a stejně tak v mimořádných případech může být požadována dílčí záloha v rámci zpracování podkladů. 

23.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že v rámci uvedeného ceníku podkladů jsou tyto ceny pouze obecným ukazatelem náročnosti zpracování podkladů. Finální cena podkladů je stanovena na základě individuálního posouzení každých jednotlivých podkladů a jejich odborné náročnosti. Vždy se snažíme vyhovět potřebám klientů a stanovit parametry spolupráce dle jejich potřeb a očekávání. Stále také platí, že nejsou požadovány platby a zálohy předem, pokud se nejedná o skutečné výjimky, které jsou vysoce individuální a souvisejí například s expresním zpracováním podkladů.

22.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že nabízíme k podkladům k MBA a LLM  i rigorózní a disertačních prací konzultace i případné oponentury těchto akademických textů. Naši zpracovatelé jsou schopni vám připravit kompletní podklady od zadání až po finální obhajobu s možností konzultací online formou v průběhu přípravy a zpracování MBA, LLM podkladů či disertačních a rigorózních prací.

30.05.2020

Rádi bychom Vám představili tuto novou sekci Aktuality, kde vás chceme informovat o aktuálních informacích a aktualizacích a změnách v poskytovaných službách.

30.05.2020

Rádi bychom vás informovali, že od 01.06.2020 až do 31.08.2020 není provoz poskytování našich služeb omezen. Budeme vám k dispozici během tohoto období beze změn, a také naši zpracovatelé, kteří pracují na vašich zakázkách

06.09.2020

Rádi bychom vás informovali, že v období 01.09.2020 až do 30.09.2020 není náš provoz poskytování služeb omezen. Jsme vám k dispozici během tohoto období beze změn i naši zpracovatelé, kteří mohou konzultovat akademické texty i zpracovávat vaše zakázky.