Aktuality

Informace týkající se aktualizací a změn v poskytovaných službách

06.02.2021

Pro studenty MBA nebo LL.M. studia nově poskytujeme poradenskou a konzultační činnost během celého jejich studia a možnost s našimi lektory konzultovat obsahové řešení a témata modulů i následně vlastní disertační MBA nebo LL.M. práci. Je možné se na nás nezávazně kdykoliv obrátit s dotazem nebo žádostí o konzultaci i formou on-line konzultace.

30.01.2021

Potřebujete konzultaci ke zpracování MBA práce či LLM práce, nebo obdobných odborných prací? Naši zpracovatelé s komplexními teoretickými i praktickými zkušenostmi s firemní praxe jsou schopni poskytnout konzultace elektronicky přes Skype či jiné platformy, a také telefonicky či e-mailovou formou. Neváhejte se na nás nezávazně obrátit.

23.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že do 01.01.2022 nabízíme v portfoliu zpracování podkladů v oblasti zdravotnictví a ošetřovatelství. V našem týmu zpracovatelů máme nově zpracovatele v oblasti medicíny a ošetřovatelské práce a praxe. Naši klienti se proto mohou nově obracet na zpracování medicínských a ošetřovatelských témat, a to u všech druhů odborných podkladů.

23.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že naši zpracovatelé mohou garantovat expresní zpracování všech typů podkladů k akademickým textům. V této souvislosti je ale nutné uvést, že cena takového expresního zpracování je stanovena individuálně a stejně tak v mimořádných případech může být požadována dílčí záloha v rámci zpracování podkladů. 

23.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že v rámci uvedeného ceníku podkladů jsou tyto ceny pouze obecným ukazatelem náročnosti zpracování podkladů. Finální cena podkladů je stanovena na základě individuálního posouzení každých jednotlivých podkladů a jejich odborné náročnosti. Vždy se snažíme vyhovět potřebám klientů a stanovit parametry spolupráce dle jejich potřeb a očekávání. Stále také platí, že nejsou požadovány platby a zálohy předem, pokud se nejedná o skutečné výjimky, které jsou vysoce individuální a souvisejí například s expresním zpracováním podkladů.

22.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že nabízíme k podkladům k MBA a LLM  i rigorózní a disertačních prací konzultace i případné oponentury těchto akademických textů. Naši zpracovatelé jsou schopni vám připravit kompletní podklady od zadání až po finální obhajobu s možností konzultací online formou v průběhu přípravy a zpracování MBA, LLM podkladů či disertačních a rigorózních prací.

30.05.2020

Rádi bychom Vám představili tuto novou sekci Aktuality, kde vás chceme informovat o aktuálních informacích a aktualizacích a změnách v poskytovaných službách.

30.05.2020

Rádi bychom vás informovali, že od 01.06.2020 až do 31.08.2020 není provoz poskytování našich služeb omezen. Budeme vám k dispozici během tohoto období beze změn, a také naši zpracovatelé, kteří pracují na vašich zakázkách

06.09.2020

Rádi bychom vás informovali, že v období 01.09.2020 až do 30.09.2020 není náš provoz poskytování služeb omezen. Jsme vám k dispozici během tohoto období beze změn i naši zpracovatelé, kteří mohou konzultovat akademické texty i zpracovávat vaše zakázky.